Dnes je 19. září 2024 a svátek má Zita 12°C | Zítra Oleg 17°C

Humanitární sbírka pro Krnovsko

Kdo chce pomoci Krnovsku, může nosit uvedené věci na obecní úřad v Dolní Moravici, pondělí- čtvrtek od 7–16 hod. a v pátek od 7 - 22 hod. Nenoste prosím do sbírky oblečení, hračky ani jiné věci, které nejsou v seznamu uvedeny. Sbírka bude pravidelně odvážena do Rýmařova, který zajistí odvoz do zasažených oblastí.

Děkujeme.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Město Rýmařov organizuje humanitární sbírku pro Krnovsko, které v tuto chvíli potřebuje:

• balenou vodu,
  • potraviny – hotová jídla, konzervy, trvanlivé potraviny,
  • čisticí prostředky a náčiní (smetáky, kbelíky, lopatky aj.),
  • powerbanky
  • gumáky,
  • ponorná kalová čerpadla,
  • elektrocentrály.

Veškeré výše uvedené můžete vozit od této chvíle až do dnešní 16 hodiny do hasičské zbrojnice na Palackého ulici. Sbírka bude během dnešního dne odvážena do zasažených oblastí.

Zítra je možné dovézt potřebné věci v době od 6 do 16 hod.