INFO: +420 554 273 296 | sekretariat@obecdolnimoravice.cz
Dnes je 19. května 2024 a svátek má Ivo 17°C | Zítra Zbyšek 18°C
CS EN DE

Aktuality

V krnovské porodnici nabízí zapůjčení monitoru dechu zdarma

Nadpis článku

V krnovské porodnici nabízí zapůjčení monitoru dechu zdarma

Krnovská porodnice připravila další novinku pro rodiče novorozenců. Tentokrát jde o zapůjčení monitoru dechu až na půl roku zdarma. První maminka, která v květnu porodila v krnovské porodnici, už využila tuto novou nabídku.

Monitor dechu je certifikovaný zdravotnický prostředek pro sledování dechu dítěte. Mamince ho v porodnici představil zástupce dětského oddělení Mgr. Josef Lhoťan, MBAce.

Všem maminkám, které se rozhodnou přivést miminko na svět v krnovské porodnici, od května nabízíme novou službu: poskytnutí monitoru dechu na půl roku zdarma. Základem je podložka do dětské postýlky, na které miminko leží, a jednotka vyhodnocující frekvenci jeho dechu. Velmi citlivé senzory v podložce nepřetržitě monitorují dech miminka. Akustický a světelný signál včas upozorní rodiče na případné změny dýchání. Nemocnice nabízí zapůjčení monitoru dechu na půl roku zdarma a pak je možné zápůjčku prodloužit za poplatek 200 Kč měsíčně,“ představil Mgr. Josef Lhoťan monitor dechu Nanny, kterému se mezi rodiči a zdravotníky lidově přezdívá „Nanynka“. Krnovská porodnice má k dispozici úplně nové „Nanynky“. Jejich spolehlivost garantuje certifikace.

Soubory ke stažení

TZ-nanynka

Sledujte nás i na sociálních sítích