INFO: +420 554 273 296 | sekretariat@obecdolnimoravice.cz
Dnes je 19. dubna 2024 a svátek má Rostislav 2°C | Zítra Marcela 3°C
CS EN DE

Aktuality

NZÚ Light_leták

Nadpis článku

Dotace Nová zelená úsporám Light je určená pro nízkopříjmové domácnosti, kterou poskytuje Státní fond životního prostředí na podporu úspor energie v rodinných domech. Tato dotace může být využita na opatření, jako je zateplení fasády, střechy, stropu pod půdou a podlahy na zemi nebo nad nevytápěným suterénem, na výměnu oken a vchodových dveří do vytápěného prostoru a na termický nebo fotovoltaický ohřev vody.

Žadatel musí splňovat základní podmínky:

  1. Žadatel musí být vlastník nebo spoluvlastník rodinného domu, bytu v bytovém domě nebo člen bytového družstva s právem užívání posuzovaného bytu v bytovém domě.
  2. Žadatel a všichni členové jeho domácnosti musí pobírat ke dni podání žádosti o podporu a po dobu administrace žádosti starobní nebo invalidní důchod 3. stupně.
  3. Žadatel v období mezi 12.9.2022 a dnem podání žádosti o podporu pobíral příspěvek na bydlení v dané domácnosti (není nutné, aby jej pobíral po celou dobu).
  4. Žadatel v období mezi 12.9.202 a dnem podání žádosti o podporu pobíral některý ze členů domácnosti přídavek na dítě žijící ve společné domácnosti se žadatelem (není nutné, aby jej pobíral po celou dobu).

Z oblasti Rýmařovska podalo žádost o dotaci celkem 153 žadatelů.

Pro více informací ohledně dotace NZÚL neváhejte kontaktovat pracovníky kanceláře MAS RÝMAŘOVSKO, o.p.s. na telefon +420 554 254 308 nebo +420 554 254 309.

Soubory ke stažení

NZÚ Light_leták

Sledujte nás i na sociálních sítích