Dnes je 28. dubna 2024 a svátek má Vlastislav 11°C | Zítra Robert 19°C

Důležité bezpečnostní upozornění

Vážení občané,

s důrazem bychom vás informovali o nedávných událostech v naší lokalitě, kde jsme zaznamenali podezřelý pohyb cizích osob na soukromých pozemcích s pokusem o vniknutí do nemovitostí. Tato situace vyžaduje zvýšenou ostražitost ze strany každého z nás.

Prosíme vás, abyste byli extra opatrní a zabezpečili své objekty, zejména tam, kde uchováváte cenný majetek. Uzamykejte garáže, dílny a ujistěte se, že vaše bezpečnostní opatření jsou v dobrém stavu.

Rovněž vás informujeme, že pan starosta již kontaktoval Policii České republiky a informoval je o této záležitosti.

V případě, že zaznamenáte podezřelou činnost nebo máte informace, které by mohly pomoci, prosím, okamžitě kontaktujte místní policejní oddělení.

Děkujeme vám za vaši ostražitost a spolupráci.